PERSONEEL

DEPARTEMENTE AMPTELIKE AFKORTINGS PERSONEEL
Hoof: Gekompliseerd HGS Mnr. JG van Jaarsveldt
Adjunkhoof AHS Mnr. JA Kruger
Adjunkhoof Akademies Gr. 10 – 12 Mev. R Nieuwoudt (Wnd.)
Adjunkhoof Akademies Gr. 8, 9 Mev. C Roos
Adjunkhoof Geboue en Terrein Mnr. IN van den Bergh
Adjunkhoof Dissipline en Koshuise Mnr A Strydom
Dissipline Gr. 8-12 Mnr. A Strydom
Leiervoog Mev. R Nieuwoudt / Mnr E. v Jaarsveld

Hulpvoogde:

Mnr H. Els/ Mev M. v Jaarsveldt

Amptelike tale Eng DSA Mev. LJ du Preez
Amptelike tale Afr DSA Mev. R Nieuwoudt
Wiskunde DSN Mev. C Roos
Lewensoriëntering

Visuele Kuns, Skeppende Kuns & Ontwerp

DSO Mev. S Lamprecht
IT,RTT, DSN Mev. E Schutte
Lewenswetenskappe DSN Mev. Y de Koker
Fisiese Wetenskappe DSN Mev. Y de Koker
Rekeningkunde, Besigheidstudies, EBW DSH Mnr. IN vd Bergh
Tegniese vakke DST Mnr. K Fick
Tegniese Tekene/IGO TT Mnr. K Fick
Geografie, Toerisme en Gasvryheidstudies DSG Mnr. A Strydom

KLASVOOGDE 2024

GRAAD-KLASVOOGDE 2024

GRAAD 8

Klas   Klas
Mev. Y vd Merwe (32) &  Mnr. A de Jager (53)
8G1 M Hammann 43A JG van Jaarsveldt Kantoor
8G2 A Els 174 JA Kruger 49
8G3 T Vorster 7 R Nieuwoudt 12
8G4 R Botma S1 C Roos 25
8G5 H Barkhuizen W 5&6 A Strydom 49
8G6 C van Greuning 191 IN van den Bergh 43C
8G7 R Powell 19 S Niemand Swerf
8G8 E vd Merwe 213
8E R Odendaal 184
Aflos N Malan & A Bezuidenhout
GRAAD-KLASVOOGDE 2024

GRAAD 9

Klas    
Mev. L du Preez (177) & Mnr H Pienaar (26)
9G1 C Moolman 162
9G2 L Pelser 40
9G3 M Els 4
9G4 E Coetzee 20
9G5 Jo-ané du Toit S3
9G6 D van Straaten 36
9G7 V Havenaar W3
9G8 C van den Bergh 188A
9E Calvin Shrives 201
Aflos H Wiesner (13) & M de Beer(16)
GRAAD-KLASVOOGDE 2024

GRAAD 10

Klas    
Mev. M Nieuwoudt (160) & Mnr O Els (39)
10G1 M van Jaarsveldt 5
10G2 S Le Roux 203
10G3 Jonél du Toit 18
10G4 E Nel 30
10G5 A Holmner W1
10G6 D Bothma 34
10T1 U du Preez W2
10T2 A Elmes 211
10 E L van Jaarsveld 52
Aflos H Els (14) & M Willemse (195)
GRAAD-KLASVOOGDE 2024

GRAAD 11

Klas    
Mnr K Fick (27) & Mev S Lamprecht (HS1/196)
11G1 J Vermeulen 31
11G2 M Kamffer 38A
11G3 H Beeslaar 33
11G4 T van Eeden 29
11G5 C Taggart Siviel
11T1 C Dique W4
11T2 J Booysen S2
11E C du Plessis 1
Aflos M vd Berg (38b) & A Carstens (41)
GRAAD-KLASVOOGDE 2024

GRAAD 12

Klas    
Mev Y de Koker (206) & Mnr E van Jaarsveld (HS2)
12G1 L Pinto 175
12G2 I van Wyk 51
12G3 Chanelle Schrives (R Kotzé) 43A
12G4 M Bekker 22
12G5 J du Plessis Washuis
12T1 D Troskie 159
12T2 G Raath 24
12T3 A Marais 167
12E S Dixon 17
Aflos S Etsebeth (166) & R Kotze (167)